Geneco Contact to…

Gdy w marcu 2013r. ruszaliśmy, obok wielkiej wiary w sukces i powodzenie projektu, odczuwaliśmy również ekscytację, na samą myśl o wkroczeniu na drogę, którą obraliśmy. Jak w każdej życiowej sytuacji, w obliczu nieznanego, mieliśmy też wiele obaw. Naszym celem było jednak rozwianie naszych wszelkich wątpliwości i odniesienie sukcesu. Wierzyliśmy, że projekt jest przygotowany rzetelnie i nie baliśmy się przyszłości. Sześcioosobowa załoga rozpoczęła 11 marca 2013r. przygodę, która okazała się owocna i trwała.

Dziś jesteśmy kilkunastoosobową firmą, istniejącą już trzy lata i w najbliższych planach, niezmiennie, mamy konsekwentny rozwój. W przeciągu minionych miesięcy wydarzyło się wiele, jednak obecnie, po kilku roszadach, jesteśmy przekonani, że staliśmy się po prostu najlepsi. Potrafimy dotrzeć do każdej Apteki w całej Polsce, z wieloma utrzymujemy stałe relacje i, co niemniej ważne, bezustannie pozyskujemy nowych klientów, co jak najlepiej świadczy o jakości naszych usług. Jakości, którą potrafimy przekuć w konkretne, rzeczywiste sukcesy.

Współpraca, z której zadowolone są obie strony. Nie byłoby tak, gdyby nie wzajemna troska o świetną atmosferę wewnątrz zespołu. W Geneco zdecydowanie nie ma miejsca na nudę. Wewnętrzne konkursy, regulujące formę pracy, okolicznościowe spotkania integracyjne, wspólne wyjścia, otwartość na rozmaite inicjatywy, zarówno szefa jak i pracowników, to wszystko sprawia, że każdy z Nas jest silnym punktem całej grupy. Grupy, której celem jest osiąganie kolejnych sukcesów.

Przecież sukces Geneco Contact jest sukcesem każdego z Nas.

Apteki

Skuteczność dotarcia

Zaufali nam